Łazienka – niebanalna aranżacja

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszym mieszkaniu. Jednocześnie jest to pomieszczenie bardzo trudne do aranżacji i nie oszukujmy się, również drogie. Jak zaplanować łazienkę, by była elegancka i łatwa do zmian?

Nie każdy kocha wannę

Czasami trudno w to uwierzyć, ale nie wszyscy okazują się być zwolennikami kąpieli w wannie. Kąpiel pod natryskiem ma również ogromna rzeszę zwolenników. Warto zastanowić się, jak wybrać natrysk, który będzie funkcjonalny.

Salon łazienek to miejsce, w którym można wybrać idealny natrysk. Deszczownice, które mają funkcję przełączania strumieni to możliwość kąpieli pod takim strumieniem wody, na jaki w danym momencie mamy ochotę. Możliwość zmiany strumieni pozwala rano uzyskać mocny strumień, który pomoże obudzić się po nocy, a wieczorem odpocząć pod delikatnym natryskiem.

Detal – kropka nad „i”

Idealna łazienka jest nie tylko funkcjonalna, ale również gustowna i niebanalna. W salonie łazienek można nabyć wszystkie te elementy wystroju, które decydują o stylu wnętrza.

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia łazienki jest lustro. Musi być duże, dobrze oświetlone i wygodne w użytkowaniu. Bardzo ważne jest również oświetlenie. Światło nad lustrem ma za zadanie pomóc w codziennej pielęgnacji. Światło boczne ma stworzyć przytulny nastrój, który pozwoli odpocząć w łazience i się zrelaksować.

Wyposażenie łazienek to również detale, które wpływają na końcowy efekt. Kubek na szczoteczkę do zębów, dywaniki ozdobne, czy pojemnik na szczotkę do wc to elementy niezbędne w łazience. Jednocześnie są to dodatki, których zmiana pozwoli bardzo szybko wprowadzić powiew świeżości do łazienki i odmienić jej wystrój.

Wszyscy, którzy lubią zmiany w swoim domu powinni skoncentrować się na detalach, których wymiana nie jest kosztowna, nie wymaga wiele pracy, a jednocześnie bardzo szybko i znacząco odmienia łazienkę sklep Home 100.

Comments are closed.