Paradyż Modernizm – atrakcyjna i trwała mozaika do dekoracji ściany

Mozaika to świetny pomysł na oryginalną aranżację ściany. Taka okładzina doskonale się sprawdzi zarówno w kuchni, jak i łazience. Może stanowić także dekoracyjny element  ściany nowoczesnego salonu czy domowego gabinetu. Pośród wielu propozycji na uwagę zasługuje kolekcja Modernizm od polskiego producenta Paradyż. Płytki z tej kolekcji wykonano w modnym stylu vintage, który ceni ponadczasową klasykę i powrót do dawnych lat. Dlaczego warto wybrać mozaikę z tej kolekcji? Powodów jest całkiem sporo.

Kolekcja Modernizm – czym się charakteryzuje?

Mozaiki i płytki z kolekcji Modernizm wykonane zostały z wysokiej jakości gresu. To materiał i znakomitych właściwościach wytrzymałościowych i dużej odporności mechanicznej. Dzięki temu okładzina jest odporna na zarysowania i uszkodzenia oraz na działanie wilgoci. Paradyż Modernizm to mozaika, składająca się z wielu niedużych elementów, które mogą mieć różne kształty i kolory. W kolekcji znajdują się zarówno klasyczne prostokąty i kwadraty, jak i mozaiki o bardziej wyrafinowanych kształtach.

Kolekcja Modernizm w Ekspercilazienek.pl obejmuje także płytki podłogowe w kształcie kwadratu lub sześciokąta. To produkty trwałe, solidne, estetyczne i wytrzymałe.

Paradyż Modernizm

Niebanalne wnętrza z kolekcją Modernizm

Płytki i mozaiki z kolekcji Modernizm to znakomity wybór na atrakcyjną aranżację wnętrz, utrzymanych zarówno w klasycznym jak i w nowoczesnym stylu. Niebanalne kolory, takie jak Bianco, Blue czy Brown przywołują wspomnienia dawnych, sentymentalnych lat. Ciekawą propozycją są mozaiki z nietuzinkowymi połączeniami kolorów, które tworzą awangardowe kontrasty, np. czerni, bieli i beżu. Dzięki tak oryginalnym połączeniom kolorystycznym można wykreować przestrzeń o wyjątkowym klimacie i charakterze.

Paradyż Modernizm to kolekcja oryginalna, stylowa i efektowna. To znakomita alternatywa do standardowych płytek ceramicznych.

Comments are closed.