Sposób na nowoczesną i elegancką kuchnię

Nowoczesna kuchnia jest elegancka, praktyczna i funkcjonalna. Wszystko powinno być pod ręka, a trójkąt roboczy ułatwi prace, która będzie przyjemnością. O czym należy pamiętać aranżując nowoczesną kuchnię?

Wygoda przede wszystkim

Urządzając kuchnie trzeba przede wszystkim pamiętać, że jest to pomieszczenie najbardziej narażone na zabrudzenia. Warto zadbać o wykorzystanie powierzchni, które bez większych problemów utrzymamy w czystości.

W kuchniach od lat kafelki uznawane są za najwygodniejsze rozwiązanie. Warto jednak skusić się na nowoczesny design, który pozwoli na stworzenie pomieszczenia niebanalnego.

Płytki wielkoformatowe Tubądzin są idealne na ściany. Dzięki zastosowaniu minimalnej fugi pozwolą na ułożenie jednej płaszczyzny. Zastosowanie płytek z połyskiem sprawi, że kuchnia będzie wydawała się duża i przestronna.

Blat z płytek – czemu nie?

Płytki wielkoformatowe Tubądzin to idealny sposób na stworzenie wyspy lub bufetu. Dzięki swoim bardzo, bardzo dużym rozmiarom idealnie nadają się do budowy wyspy, na której będziemy przygotowywać i spożywać posiłki.

Dzisiejsza technologia pozwala na tworzenie coraz większych i jednocześnie coraz cieńszych płytek. Płytki wielkoformatowe to już nie 30 x 30 cm. Płytki wielkoformatowe Tubądzin mają rozmiary 120 x 120 cm a nawet 120 x 240 cm. Dzięki temu blat wyspy będzie wyglądał elegancko, struktura będzie jednorodna – home100.pl/plytki-wielkoformatowe/0,tubadzin.

Do mniejszych pomieszczeń warto wybrać jasne kolory płytek. W większym mieszkaniu można pokusić się o ciemny blat, który jest bardzo charakterystyczny i nie może pozostać niezauważony. Czarne kafle sprawią, że kuchnia, jak i salon nabiorą niecodziennego charakteru. Marmur wprowadzi elegancję i szyk, a miedź intrygujący wygląd, który sprawdzi się w kuchni industrialnej.

Nowoczesne rozwiązania dają ogromne możliwości stworzenia kuchni, która jest jedyna w swoim rodzaju.

Comments are closed.