Przytulna łazienka z płytkami drewnopodobnymi

Mimo tego, że wiele osób, a nawet specjalistów do trendów podchodzi sceptycznie, nie wolno ich demonizować. Faktem jest, że większość z nich przemija, ale nie oznacza to, że nie wnoszą do architektury wnętrz pozytywnych wartości, czy powiewu świeżości. Liczne z nich na pewno zostaną na dłużej, jeżeli znajdą swoich wiernych fanów. Nawet te, które ogólnie zostaną zapomniane, w poszczególnych domach znajdą swoje miejsce na długo, bez poczucia znudzenia nimi właściciela. Zatem co dziś proponuje się do łazienek?

Płytki drewnopodobne łazienka

Ostatnimi czasy w łazienkach walczą ze sobą dwie skrajne siły. Pierwsza to chłodny, minimalizm, monochromatyczne kolory, czerń, beton i prostota; natomiast druga przeciwstawna do niej ciepła nuta, szukająca otulenia w miejscu, które powinno stać się synonimem relaksu. Skupiając się na drugiej opcji nie sposób nie wspomnieć o płytkach drewnopodobnych, które stanowią sztandarowy element budowania wnętrza w takim stylu. Imitujące drewno płytki to rozwiązanie na pierwsze rzut oka nienaturalne, w końcu prawdziwe drewno nie ma szansy na to, aby sprawdzić się w łazience. Płytki drewnopodobne dają okazję na odtworzenie przytulnego klimatu innych pomieszczeń i przeniesienia go do łazienki. Takie płytki znajdziesz na: https://www.ekspercilazienek.pl/plytki-drewnopodobne

Dlaczego zabiega się o przytulną łazienkę?

Długa kąpiel w wannie przy aromacie ulubionych świec, czy szybki prysznic przynoszący odprężenie. Relaks w okolicznościach dobrego smaku i estetyki to zupełnie inny wymiar przyjemności. Drewno kojarzy się z ciepłem i przytulną atmosferą, co pozwoli osiągnąć ten cel. Projektanci wnętrz polecają, aby drewno przełamywać kolorem, aby nie przytłoczyć wnętrza jego ilością. Wystarczy jedna ściana lub sama podłoga wyłożona takimi płytkami.Rekordy popularności bije wykorzystanie połączenie drewna z zielenią, ponieważ znowu jest to mieszanka wyjątkowo kojąca.

Comments are closed.