Jak czyścić odpływ liniowy?

Odpływ liniowy, nazywany także odwodnieniem liniowym lub rynienką prysznicową, to element armatury hydraulicznej, jakiego celem jest prowadzenie wody z kabiny prysznicowej. Odpływ liniowy zapewnia tworzenie niesamowitej oraz praktycznej powierzchni natryskowej rodzaju walk in – bez brodzika.

Widoczny ruszt, dzięki różnorodnym oryginalnym wzorom do doboru, spełnia funkcję nie jedynie praktyczną, lecz także ozdobną. Instalacja odwodnienia liniowego, choć teraz popularna, szczególnie w innowacyjnych toaletach, nie zawsze jest niestety możliwa.

Co to jest odpływ liniowy?

Odpływ liniowy to sposób na grawitacyjne prowadzenie wody z pomieszczenia. Odebrana woda płynie po przestrzeni dużego prostokąta do syfonu oraz dalej dostaje się do kanalizacji. Odpływ liniowy można umieścić zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak oraz poza domem (jeżeli chcesz stworzyć kolejną łazienkę np. w ogrodzie). By umieścić odpływy liniowe, musisz mieć zachowaną dobrą wielkość pod podłogą, w jakiej pomieści się stelaż odpływu i syfon. Każdy typ odpływu w toalecie musi mieć ujście do syfonu, jaki przyjmuje wodę do kanalizacji, natomiast dalej do oczyszczalni ścieków.

Odpływ liniowy – ile kosztuje prysznicowy odpływ liniowy?

Ceny odpływów liniowych są różnorodne oraz zależą od elementów takich jak zrobienie, parametry lub design. Najtańszy zestaw odwodnienia liniowego kupować można już za 100-200 zł, natomiast na rynku są także i takie zestawy, za jakie zapłacić należy choćby 2-3 tys. zł. Większa stawka na ogół chodzi w parze z jakością oraz eleganckim wyglądem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na https://www.ekspercilazienek.pl/odplywy-liniowe.

Comments are closed.